Stäng

Pressbilder kommunledningen

Kontakt

Här hittar du pressbilder på kommunledningen, ledande tjänstepersoner i Svedala kommun.

Bilderna får användas fritt i enlighet med god publicistisk sed. Bilderna får inte säljas vidare eller användas i kommersiella sammanhang. Vid publicering uppge fotograf Niklas Michin Aristoy, Svedala kommun.

johan_lundgren_webb.jpg

Johan Lundgren
Kommundirektör (Kommunchef)
040-626 81 93
johan.lundgren@svedala.se

Ladda ner högupplöst bild på Johan Lundgren

teresa_fridell_webb.jpg

Teresa Fridell
Stabschef Kommunledningskontoret
040-626 81 23
teresa.fridell@svedala.se

Ladda ner högupplöst bild på Teresa Fridell

FredrikAksell_webb.jpg

Fredrik Aksell
Utbildningschef (Skolchef)
040-626 87 71
fredrik.aksell@svedala.se

Ladda ner högupplöst bild på Fredrik Aksell

anneli-larsson-svedala-kommun-webb.jpg

Anneli Wibner
Socialchef
040-626 81 63
anneli.wibner@svedala.se

Ladda ner högupplöst bild på Anneli Wibner

mathias_de_mare_webb.jpg

Mathias De Maré
Samhällsbyggnadschef
040-626 81 97
mathias.demare@svedala.se

Ladda ner högupplöst bild på Mathias De Maré

boris_blumenfeld_webb.jpg

Boris Blumenfeld
Ekonomi- och utvecklingschef
040-626 83 17
boris.blumenfeld@svedala.se

Ladda ner högupplöst bild på Boris Blumenfeld

kim_nybble_webb.jpg

Kim Nybble
HR-chef (Personalchef)
040-626 81 14
kim.nybble@svedala.se

Ladda ner högupplöst bild på Kim Nybble

louise_sandell_webb.jpg

Louise Sandell
Kommunikationschef (Informationschef)
040-626 81 30
louise.sandell@svedala.se

Ladda ner högupplöst bild på Louise Sandell

Publicerad 2016-05-11 kl 17:13
Sidansvarig: Linda Holst
Uppdaterad 2023-11-15 kl 13:31