Stäng

Fritidsassistenter på Ungas fritid

Det är vi som jobbar på Ungas fritid, och våra mötesplatser. Kom och häng med oss!

Bild på en tjej som jobbar på ungas fritid: foto

Klara Persson

Fritidsassistent
Svedala
0709-89 64 12
klara.persson@svedala.se

Bild på en tjej som jobbar på ungas fritid: foto

Emma Åkesson

Fritidsassistent (föräldraledig)
Bara och Klågerup
0709-47 84 92
emma.akesson@svedala.se

En person som är korthårig, med glasögon och grå hoodie, foto.

Mårten Jönsson

Fritidsassistent
Svedala, Bara och Klågerup
0709-89 64 01
marten.jonsson@svedala.se

Person med mörkt långt hår och en grå hoodie med loggan Svedala kommun. Foto.

Nina Bilager

Fritidsassistent
Bara och Klågerup
0738-62 82 67
nina.bilager@svedala.se

Kristian Pilborg

Fritidsassistent
Svedala
0709-89 64 04
kristian.pilborg@svedala.se

Närbild på en person med långt mörkt hår som bär en grå hoodie med loggan Svedala kommun. Foto.

Fanny Hansen

Fritidsassistent
Bara och Klågerup
0722-54 05 43
fanny.hansen@svedala.se

Närbild på en person med långt rödbrunt hår som bär en svart hoodie. Foto.

Emelie Sundell

Fritidsassistent (vik. för Emma Åkesson)
Bara och Klågerup
0709-47 84 92
emelie.sundell@svedala.se

Person med ljust hår och grå hoodie-jacka. Foto.

Nicole Stigenholm

Samordnare Ungas fritid
0709-89 64 24
nicole.stigenholm@svedala.se

Närbild på person med långt ljusbrunt hår som bär en svart topp. Foto.

Erna Gadzo

Enhetschef
Kulturskolan och Ungas fritid
040-626 84 45, 0709-89 64 03
erna.gadzo@svedala.se

Publicerad 2022-05-03 kl 14:23
Sidansvarig: Camilla Fröslev
Uppdaterad 2024-01-12 kl 16:06