Vi använder cookies för att ge dig som besökare en så bra upplevelse som möjligt av Svedala webbplats. Genom fortsatt användande av Svedalas tjänster godkänner du till att vi använder cookies. Läs mer om cookies.

Jag godkänner
Hoppa till huvudinnehållet Till startsidan

Porträtt på tjänstemän

Kontakt

Nina Gilljam
Kommunikationschef
040-626 83 94
nina.gilljam@svedala.se
Linda Holst
Kommunikatör
040-626 82 93
linda.holst@svedala.se

Bilderna får användas fritt i enlighet med god publicistisk sed. Bilderna får inte säljas vidare eller användas i kommersiella sammanhang. Vid publicering, ange att bilderna kommer från Svedala kommun, fotograf Leif Johansson.

Elisabeth Larsson
Kommundirektör (kommunchef)
040-626 81 28
elisabeth.larsson@svedala.se 
Ladda hem bild, högupplöst JPEG-format, av Elisabeth Larsson

Luisa Hansson
Ekonomichef
040-626 83 17
luisa.hansson@svedala.se
Ladda hem bild, högupplöst JPEG-format, av Luisa Hansson

Nina Gilljam
Kommunikationschef (Informationschef)
040-626 83 94
nina.gilljam@svedala.se
Ladda hem bild, högupplöst JPEG-format, av Nina Gilljam

Johan Lundgren
Utbildningschef (Skolchef)
040-626 81 93
johan.lundgren@svedala.se
Ladda hem bild, högupplöst JPEG-format, av Johan Lundgren

Fredrik Löfqvist
Teknisk chef
040-626 81 97
fredrik.lofqvist@svedala.se 
Ladda hem bild, högupplöst JPEG-format, av Fredrik Löfqvist

Leena Berlin Hallrup
Socialchef
Telefon 040-626 81 63
E-post leena.berlinhallrup@svedala.se

Bild är på gång.

Annika Borg
HR-chef (Personalchef)
040-626 81 14
annika.borg@svedala.se

Bild är på gång.

Publicerad 2016-05-11 kl 17:13
Sidansvarig: Linda Holst
Uppdaterad 2018-11-19 kl 14:09